Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3

 

 

 

 

Prezenty na każdą okazję! 

zapisz się wypisz się

Impreza skuterowa na Mazurach dla Corpo Flota

Data : 2013-02-26
quadyquadyquadyquady

 

 

    Minął tydzień od zimowej imprezy na skuterach śnieżnych dla klienów Corpo Floty, którą zorganizowaliśmy w Mikołajkach na Mazurach. Śnieg, zamarznięte jeziora, skutery śnieżne i quady to doskonałe połączenie ekstremalnej, zimowej wyprawy.

    
     Całodniowa impreza rozpoczęła się przed południem. Po dotarciu na miejsce startu uczestnicy zostali zapoznani z programem wyprawy, sprzętem oraz podzieleni na grupy. Na gości czekali instruktorzy, którzy sprawnie przeprowadzili szkolenie z obsługi skuterów śnieżnych, quadów i ruszyli ze swoimi grupami w trasę.

    
    Uczestnicy mieli do dyspozycji przywiezione na imprezę skutery śnieżne oraz quady firmy Arctic Cat, najlepszego producenta tego typu sprzętu. W tym roku zima stwarza idealne warunki do zabawy na śniegu co gwarantowało niezapomnianą zabawę i niezwykłą przygodę. W zabawie brało udział ok 30 osób. Każdy z uczestników miał możliwość prowadzenia skutera śnieżnego i quada pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Największym powodzeniem cieszyły się skutery śnieżne, uczestnicy mogli dowoli wyjeździć się i poczuć prędkość pokonując polany i zamarznięte jezioro.

    Chętni i głodni dodatkowych wrażeń mieli możliwość wykazania się na specjalnym torze rajdowym. Emocje sięgały zenitu.

 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za dobrą, zimową zabawę!!!

imprezy integracyjne
imprezy integracyjne fun-ski.pl quady przyczepy24.pl imprezy dla firm funsail.pl barki.eu funsail.pl kampery.pl www.ciekaweprezenty.eu imprezy integracyjne imprezy integracyjne jachty24.pl funsail.pl obozy narciarskie