Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3

 

 

 

 

Prezenty na każdą okazję! 

zapisz się wypisz się

Zimowa impreza - skutery śnieżne z firmą PZU

Data : 2013-01-24
quadyquadyquadyquadyquadyquady

W dniu 10.01.2013 roku zorganizowaliśmy wspólnie z agencją Power Sport w naszej nowej,  zimowej bazie w Istebnej imprezę na skuterach śnieżnych dla pracowników PZU. Ogromna ilość puszystego śniegu, zaspy, terenowe zabawy i 10 skuterów śnieżnych w akcji  sprawiły, iż wszyscy razem świetnie się bawiliśmy.

Impreza rozpoczęła się przed południem. Po dotarciu na miejsce startu uczestnicy zostali zapoznani z programem wyprawy, podzieleni na grupy oraz otrzymali identyfikatory. W naszej  bazie czekali już instruktorzy, którzy sprawnie przeprowadzili szkolenie z obsługi skuterów śnieżnych i ruszyli ze swoimi grupami w trasę.

 

    Uczestnicy mieli do dyspozycji skutery firmy Arctic Cat, najlepszego producenta tego typu sprzętu. W tym roku zima stwarza idealne warunki do zabawy na śniegu co gwarantowało niezapomnianą zabawę i extremalną przygodę. Każdy z uczestników miał szanse samodzielnie prowadzić skuter sniezny górskimi szlakami pod okiem doświadczonych instruktorów

 

    Koleją atrakcją tego pięknego zimowego dnia był snowtubing - polegający na ciągnięciu przez skuter śnieżny pontonów i kół dmuchanych. Uczestnicy mieli niesamowitą frajdę z jazdy, dlatego większość osób korzystała kilkakrotnie z tej zabawy. Snowtubing to nowa aktywność, która niedawno pojawiła się na polskim rynku eventów.

 

    Uczestnicy mieli do dyspozycji ponadto rakiety śnieżne. Wraz z naszym instruktorem poszczególne grupy udawały się na wycieczkę na szczyt Złoty Groń. Technika poruszania się na rakietach śnieżnych na początku nie dla każdego była najłatwiejsza, ale już po paru minutach większość osób świetnie sobie radziła i śmiało wędrowała po zasypanych, leśnych ścieżkach.

 

    Ostatnią z konkurencji były zajęcia linowe. Zadaniem uczestników była budowa jak największej wieży ze skrzynek. Osoba układająca była zawieszona na linach rościągniętych pomiędzy drzewami i asekurowana przez jednego z instruktorów. Atrakcja okazała sie nielada wyzwaniem, a najlepsi popisali się doskonałą sprawnością ruchową. Najlepsze drużyny układały nawet 14- to poziomowe wieże.

Podczas pełnego dnia zabaw na śniegu nie brakowało również strefy chillout'u - namiot z pufami i leżakami, gdzie każdy mógł odpocząć, napić się ciepłych napojów i relaksować przy muzyce obsługiwanej przez profesjonalnego DJ'a.

 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za dobrą, zimową zabawę!!!

imprezy integracyjne
imprezy integracyjne fun-ski.pl quady przyczepy24.pl imprezy dla firm funsail.pl barki.eu funsail.pl kampery.pl www.ciekaweprezenty.eu imprezy integracyjne imprezy integracyjne jachty24.pl funsail.pl obozy narciarskie